EL TİPİ
mini-minix-ulv-ULV-sisleme-soğuk-sisleme-kücül-ulv-minik-ulv-ilaclama-makinesi
DURU HD 5 - El tipi Mini
U.L.V İlaçlama makinesi
Motor 220 v - 2200 w -50 hz
Tank-5 lt
ulv-ilaclama-mini-ulv-ilaclama-
DURU HR 5 - El tipi Hortumlu Mini
U.L.V İlaçlama makinesi
Motor 220 v - 2200 w - 50 hz
Tank-5 lt
Arac-ustu-mist-blower-Arac-ustu-mist-blower-makinesi-mist-blower-mist-blower-cihazi-35-beygir-18-beygir-mist-blower-otomatik-baslikli-ilaclama-makinesi-robot-baslikli-ilaclama-makinesi-reziduel-ilaclama-makinesi
DURU MAX 5 - El tipi oynar başlıklı Mini
U.L.V İlaçlama makinesi
Motor 220 v - 2200 w - 50-hz
Tank-5 lt
Arac-ustu-mist-blower-Arac-ustu-mist-blower-makinesi-mist-blower-mist-blower-cihazi-35-beygir-18-beygir-mist-blower-otomatik-baslikli-ilaclama-makinesi-robot-baslikli-ilaclama-makinesi-reziduel-ilaclama-makinesi
DURU MAX 10 - El tipi oynar başlıklı
U.L.V İlaçlama makinesi
Motor 220 v - 2200 w -50-hz
Tank- 10lt
DURU DNY SİS 10 - El tipi oynar başlıklı
U.L.V İlaçlama makinesi
Motor 220 v - 1400 w -50-hz
Tank-10 lt
Arac-ustu-mist-blower-Arac-ustu-mist-blower-makinesi-mist-blower-mist-blower-cihazi-35-beygir-18-beygir-mist-blower-otomatik-baslikli-ilaclama-makinesi-robot-baslikli-ilaclama-makinesi-reziduel-ilaclama-makinesi
DURU PLUS 3 - El tipi omuz askılı Mini
U.L.V İlaçlama makinesi
Motor 220 v - 1300 w -50-hz
Tank-3 lt
DURU x 20 - Portatif oynar başlıklı
U.L.V İlaçlama makinesi
Motor : 220 v - 2200W X 2: 4400 W - 50 Hz
Tank : 20 Lt
U.L.V Nedir ?

U.L.V püskürtme makinesi dezenfeksiyon ve haşere sıvısını yüksek hava debisi sayesinde havanın parçalama gücü ile çok küçük parçacıklara ayırarak ortalama hedef 20µm boyutunda püskürtür.

U.L.V. ( Ultra Low Volume ) son derece ince püskürtme tekniği ile oluşturulan aerosol sisidir. Haşereleri yok etmede en az etken madde ile en üstün, kalıcı, etkili, gerçekçi ve en ekonomik mücadeleyi sağlar. U.LV tekniği ile oluşan zerrecikler Uçan ve yürüyen haşereleri ve bakterileri anında etkiler, hızla yok eder ve çok uzun süre etki gücünü sürdürür.

İstenildiği taktirde yerin boyutu ve büyüklüğüne göre mikron çapı püskürtülen zerrecikler Mikron ayar vanası ile mikron çapı 09-50 µm boyutları arasında uygulama yapılabilir.

Neden Duru U.L.V ?

Duru U.L.V ilaçlama ve Dezenfeksiyon cihazı ; 220V, 2200W gücü ile piyasadaki standart 1200W ürünlere kıyasla 2 kat güçlü ve ergonomik tasarımı ile daha fazla hava debisine sahiptir bu özellik daha küçük mikron boyutlarında püskürtme yaptırmaktadır.

DURU Elektrikli ULV makinesi motorlu ilaçlama makineleri gibi gaz salınımı yapmamasından dolayı iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılmaktadır.

Ürünlerimiz dünya sağlık örgütünün kriterlerine göre üretilmektedir. Standartlara uygun bütün belge ve sertifikalarımız mevcuttur. Duru U.L.V Yurt dışı testlerde % 99,999 başarılı olmuştur ve dünyada kullanıcılar tarafından Duru U.L.V cihazlarını tercih edenler memnun kalmışlardır .

Dünya üzerindeki salgın hastalıkların ve yoğun haşere istilası kontrol altına alınamaz bir durum oluşturmuştur .Duru U.L.V cihazlarımız. Dünya çapında etkisini göstermiş. Ülkemiz adına gurur kaynağı olmuştur.

Ulv Cihazı Kullanım Alanları ;

• ULV sisleyici cihazlar soğuk sisleme tekniği kullanarak iç mekanlarda ilaçlama ve dezenfeksiyonda güvenli bir şekilde kullanılabilir.

• ULV sisleme cihazları hastane sağlık kurumları, aile hekimlikleri, diş muayene haneleri, güzellik salonları, evler ve depoların haşere ilaçlama dezenfekte edilmesinde kuaförler okullar ve birçok alanda dezenfeksiyon ve ilaçlamada kullanılır.

• ULV ilaçlama sisleyici ve dezenfeksiyon cihazları istenmeyen bakteri kaynaklı kokuların kontrolünde de kullanılmaktadır.

• ULV ilaçlama sisleme ve dezenfeksiyon cihazları küflerden kurtulmak birtakım kimyasallarla birlikte kullanılır.

• ULV ilaçlama sisleme ve dezenfeksiyon cihazları partikül çapları ayarlanabildiği için sera ve açık alanlarda kullanılabilir.

• ULV ilaçlama sisleme ve dezenfeksiyon cihazları haşere vb zararlıların çevreye verdiği zararları kontrol altında tutmak için kullanılır.

• ULV ilaçlama sisleme ve dezenfeksiyon cihazları sinek ve sivrisineklerin bertaraf etmek için açık havada da kullanılır.

U.L.V Teknik Bilgiler ;

U.L.V ilaçlama dezenfeksiyon cihazımız sıvısını soğuk sisleme tekniği ile çok küçük parçalara ayırır. 5 Litrelik Haşere ve dezenfeksiyon sıvısını 20 µm zerrecik çapı ile “1.195.000.000.000” adet zerrecik ile püskürtür. Püskürtülen haşere ilaçları ve dezenfeksiyonlar çok küçük mikron çapında olduğu için ve hava da askıda kalma süresi kullanılan sıvıların virüsü ve haşereyi yok etme olasılığı daha yüksek ve güvenlidir.

Mikron çapı:
Mikron çapı 1 zerreciğin boyutu demektir. “µm” ile ifade edilir 1mm 1000 mikron ’a eşittir. Bir insan sacı 100µm kalınlığındadır, duru hd 5 dezenfeksiyon cihazı 03µm~50µm sisleme yapabilir. Dezenfeksiyon sıvı tüketimi ile mikron çapı değiştirilebilir.

Mikron Boyutları:
Soğuk Sisleyiciler = 0-30µm
ULV ilaçlama = 09-50µm
Mist İlaçlama = 50-100µm
Bahçe Pulverizatörü = 100-200µ

Garanti ve Güvence Tüm ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Satış öncesi  Hizmetimizden faydalanmak için aşağıdaki teknik servis numaranızdan
Arızalı veya hasar gören DURU ULV ilaçlama makineleriniz için 7/24 iletişim kurabilirsiniz

Satış Sonrası Hizmet – Teknik Servis

– Görüntülü konuşma ile uzaktan çalıştırma talimatı ve teknik yardım hattı.
– İhtiyacınız olan yedek parçanın kod numarasını bilmiyorsanız resmini çekip bu hat üzerinden gönderebilirsiniz.
– Uzmanlık gerektiren arıza tespiti veya teknik bilgimize danışmak için 7/24 bu hat üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Duru U.L.V Yurt Dışı Başarı Testlerinde % 99,999 Başarılı Çıkmıştır

İletişim Bilgilerimiz

  • info@duruhd.com
  • Telefon Numarası : +90 352 320 2086 Ürün Satış Kordinatörü : +90 532 065 9117
  •  Fabrika : Adres : Osman Kavuncu Mah. Emirhan Cad. No: 4  Melikgazi – KAYSERİ

DURU ENTOSİS : ZİRAİ ALET MAKİNALARI ÇEVRE SAĞLIĞI DANIŞMANLIK SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.