Sırt tipi ulv ilaçlama 

DURU SRT 10 - 10 LT
DURU DNY-SİS 10 LT
İlaçlama ve Dezenfeksiyon cihazı ;

80 cm hortumu ve sırt askılığı ile kullanımı kolay rahattır . Ayrıca 220V, 2200W gücü ile piyasadaki standart 1200W ürünlere kıyasla 2 kat daha güçlü ve daha fazla hava debisine sahiptir ayrıca daha küçük mikron boyutlarında püskürtme yapabilmektedir.

Duru ULV ilaçlama ve dezenfeksiyon makinesi kafeler, restorantlar, hastaneler, sağlık kurumları, resmi daireler, depolar, besi çiftlikleri, ağırlar, tavuk çiftlikleri, oteller, kanalizasyon uygulamaları için tercih edilmektedir.

Ürünlerimiz dünya sağlık örgütünün kriterlerine göre üretilmektedir. Standartlara uygun bütün belge ve sertifikalarımız mevcuttur. Üretici olduğumuz Elektrikli ULV Makinesi dünyanın gündeminde olan covid-19, korana , delta varyantı virüsüne karşı mücadelede dezenfeksiyon ve sterilizasyon amaçlı kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra insektisit sisleyici özelliğine sahiptir sivrisinek, karasinek gibi yetişkin haşere ve böcekler için bulaşıcı hastalıklar ile mücadele amaçlı kullanılmaktadır. Duru srt 10 modeli 09 um 49 um çapında püskürtme yapabilmektedir. Çok küçük mikron çapına sahip olduğu için dezenfeksiyon uygulamasında üstün başarı sağlamaktadır. Çünkü püskürtülen zerreciklerin hava da askıda kalma süresi ve virüse temas etme yok etme ihtimali % 100 dür.

Cihazlarımız tüm dünyada virüs ile mücadelede kullanılmaktadır. Elektrikli ULV makinesi duru – sırt tipi ilaçlama ve dezenfeksiyon makinaları ekonomik ve güçlü olması sebebiyle en çok tercih edilen bir modeldir. Yurt dışı testlerde % 99,999 başarılı olmuştur ve tüm dünyada kullanıcılar tarafından duru srt 10 ulv cihazını tercih edenler memnun kalmışlardır . Virüs ilk başta çin’de yayılması ile birlikte dünya çapında kontrol altına alınamaz bir durum oluşturmuştur fakat sonrasın da duru  ulv sisleyici makineler yardımıyla dünya çapında etkisini göstererek büyük bir başarı ve ülkemiz adına gurur kaynağı olmuştur .

Üstün özelliği;

Dezenfeksiyon cihazı duru – dezenfeksiyon cihazımız sıvısını soğuk sisleme tekniği ile çok küçük parçacıklara ayırır.  ulv cihazı 10 Litrelik bir dezenfeksiyon sıvısını 20 µm zerrecik çapı ile “2.345.000.000.000” adet zerrecik ile püskürtür. Püskürtülen dezenfeksiyonlar çok küçük mikron çapında olduğu için ve hava da askıda kalma süresi kullanılan sıvıların virüsü yok etme olasılığını arttırmaktadır bu nedenle büyük mikron çapı ile püskürtme yapan cihazlara kıyasla virüsü yok etme ihtimali daha yüksektir ve güvenlidir .

Sırt tipi Elektrikli ULV Makinesi duru -srt 10 = 20 µm, 10 Litre, 2.345.000.000.000 adet zerrecik.

ULV Makinesi duru srt-10 elektrikli motoru sayesinde benzinli motorlar gibi karbondioksit salınımı yapmaz ve iç mekan uygulamaları için çok kullanışlıdır. Su bazlı olduğu için dezenfeksiyonların tamamı için kullanılabilir. 1 dakika içinde 450m2 alanı dezenfekte ve sterilize edebilir.

Sırt tipi 10  çalışma prensibleri;

Portatif ULV sisleyici makinesi dezenfeksiyon sıvısını yüksek hava debisi sayesinde havanın parçalama gücü ile çok küçük parçalara ayırarak 20µm boyutunda püskürtür. Püskürtülen zerreciklerin mikron çapı 09-50 µm boyutları arasındadır ve püskürtülen zerrecikler sürüklenme ile hava da askı da kalarak her yere ulaşabilmektedir.

Kullanım Alanları:

Dezenfektan sıvısı konularak dezenfeksiyon sisleyici olarak bulaşıcı hastalıklara karşı ve kovid 19 virüs’e karşı mücadelede kullanılmaktadır, İnsektisit sisleyici özelliği ile sivrisinek, karasinek ve çekirge benzeri yetişkin böcekleri kontrol altına almak amacıyla vector mücadelesinde pest kontrol amaçlı kullanılmaktadır. Halk sağlığı alanında, Sağlık Bakanlığı gibi devlet kurumları covid, covid-19, delta varyantı gibi hastalıkların yayılmasını önlemek için kullanılır.

Bilgilendirmeler;

Mikron çapı:

Mikron çapı 1 zerreciğin boyutu demektir. “µm” ile ifade edilir 1mm 1000 mikron’a eşittir. Bir insan sacı 100µm kalınlığındadır, duru – srt 10 dezenfeksiyon cihazı 03µm~50µm sisleme yapabilir. Dezenfeksiyon sıvı tüketimi ile mikron çapı değiştirilebilir.

Mikron Boyutları:
Soğuk Sisleyiciler = 0-30µm
ULV ilaçlama = 09-50µm
Mist İlaçlama = 50-100µm
Bahçe Pulverizatörü = 100-200µ

Sırt tipiİlaçlama Makinası Alırken !!

İlaçlama makinası seçerken bazı kriterlerin gözden geçirilmesinde mutlaka fayda olacaktır. Bu nedenle ULV cihazı almadan önce mutlaka Müşteri temsilcimizle iletişime geçiniz . 0532 065 9117

Satış Sonrası Hizmet – Teknik Servis  ;

Görüntülü konuşma ile uzaktan çalıştırma talimatı ve teknik yardım hattı.
İhtiyacınız olan yedek parçanın kod numarasını bilmiyorsanız resmini çekip bu hat üzerinden gönderebilirsiniz.
Uzmanlık gerektiren arıza tespiti veya teknik bilgimize danışmak için 7/24 bu hat üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz ;

  • info@duruhd.com
  • Telefon Numarası : +90 352 3202086 Ürün Satış Kordinatörü : +90 532 0659117
  •  Fabrika : Adres : Osman Kavuncu Mah. Emirhan Cad. No: 4 / c – Melikgazi – KAYSERİ

Duru Entosis : Zirai Alet Makineleri Çevre Sağlığı Danışmanlık San. Tic. Ltd. Şti.