Ürün Kodu :  DURU HR 5

Arac-ustu-mist-blower-Arac-ustu-mist-blower-makinesi-mist-blower-mist-blower-cihazi-35-beygir-18-beygir-mist-blower-otomatik-baslikli-ilaclama-makinesi-robot-baslikli-ilaclama-makinesi-reziduel-ilaclama-makinesi

DURU – HR 5 

( TEKNİK DETAYLAR )

Motor2200 w  – 220 V AC, 50hz
İlaç Tank Kapasitesi5 Litre
İlaç Çıkış Debisi0-49 l/h
İlaç Damla Çapı0-49 micron
Solüsyon                   sc ,ec,wp
Kg4.6 kg
Ölçüler

E-20  B-125 Y-45

NEDEN DURU HR – 5

El tipi Duru Hr-5 ilaçlama ve Dezenfeksiyon cihazı ; 220V, 2200W gücü ile piyasadaki standart 1000W ürünlere kıyasla 2 kat daha güçlü ve daha fazla hava debisine sahiptir ayrıca daha küçük mikron boyutlarında püskürtme yapabilmektedir özellikle ulaşamadığınız yerlere 70 cm uzayan hortum aparatı ile kolaylıkla ulaşabilir ve hem dezenfeksiyon sıvınız hem de sinek ve sivrisinek çalışma alanlarınız da size kolaylık sağlamaktadır

Duru ULV İlaçlama ve dezenfeksiyon makinesi kafeler, restorantlar, hastaneler, sağlık kurumları, resmi daireler, depolar, besi çiftlikleri, ahırlar, tavuk çiftlikleri, oteller, kanalizasyon uygulamaları için tercih edilmektedir.

Ürünlerimiz dünya sağlık örgütünün kriterlerine göre üretilmektedir. Standarlara uygun bütün belge ve sertifikalarımız mevcuttur. Üretici olduğumuz Elektrikli ULV Makinesi dünyanın gündeminde olan covid-19, corana , delta varyantı virüsüne karşı mücadelede dezenfeksiyon ve sterilizasyon amaçlı kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra insektisit sisleyici özelliğine sahiptir sivrisinek, karasinek gibi yetişkin haşere ve böcekler için bulaşıcı hastalıklar ile mücadele amaçlı kullanılmaktadır. Duru hr-5 modeli 09 um 49 um çapında püskürtme yapabilmektedir hortum aparatı özelliği sayesinde de emsali olan makinaların önüne geçmektedir. Çok küçük mikron çapına sahip olduğu için dezenfeksiyon uygulamasında üstün başarı sağlamaktadır. Çünkü püskürtülen zerreciklerin hava da askıda kalma süresi ve virüse temas etme yok etme ihtimali en yüksektir ve köşelere derinliklere 70 cm olarak uzanan hortum aparat başlığı etkili olmaktadır.

Cihazlarımız tüm dünyada virus ile mücadelede kullanılmaktadır. Elektrikli ULV makinesi duru hr-5 modeli ekonomik olması sebebiyle çok tercih edilen bir modeldir. Yurt dışı testlerde % 99,999 başarılı olmuştur ve tüm dünyada kullanıcılar tarafından duru hr-5 ulv cihazını tercih edip memnun kalmışlardır . Virus ilk başta çin’de yayılması ile birlikte dünya çapında kontrol altına alınamaz bir durum oluşturmuştur fakat sonrasın da duru hr-5 ulv sisleyici cihazlarımızında yardımıyla dünya çapında etkisini göstererek büyük bir başarı ve ülkemiz adına gurur kaynağı olmuştur .

Duru hr-5 ulv  üstün özelliği;

ilaçlama ve Dezenfeksiyon cihazı duru hr-5 sisleme ulv modeli dezenfeksiyon cihazımız sıvısını soğuk sisleme tekniği ile çok küçük parçalara ayırır. Duru hr -5 ulv cihazı 5 Litrelik bir dezenfeksiyon sıvısını 20 µm zerrecik çapı ile “1.195.000.000.000” adet zerrecik ile püskürtür. Püskürtülen dezenfeksiyonlar çok küçük mikron çapında olduğu için ve hava da askıda kalma süresi kullanılan sıvıların virüsü yok etme olasılığını arttırmaktadır bu nedenle büyük mikron çapı ile püskürtme yapan cihazlara kıyasla virüsü yok etme ihtimali daha yüksektir ve güvenilir lidir artı özelliği olarak da hortum aparatı ile birlikte size kolaylık sağlamaktadır .

Portatif Elektrikli ULV Makinesi duru hr-5 = 20 µm, 5 Litre, 1.195.000.000.000 adet zerrecik.

ULV Makinesi duru hr-5 elektrikli motoru sayesinde benzinli motorlar gibi karbondioksit salınımı yapmaz ve iç mekan uygulamaları için çok kullanışlıdır. Su bazlı olduğu için ilaçlama ve  dezenfeksiyonların tamamı için kullanılabilir. 1 dakika içinde 400m2 alanı dezenfekte ve sterilize edebilir.

Duru hr -5 ulv çalışma prensibi;

Portatif ULV sisleyici makinesi ilaçlama ve dezenfeksiyon sıvısını yüksek hava debisi sayesinde havanın parçalama gücü ile çok küçük parçalara ayırarak 20µm boyutunda püskürtür. Püskürtülen zerreciklerin mikron çapı 20-50 µm boyutları arasındadır ve püskürtülen zerrecikler sürüklenme ile hava da askı da kalarak her yere ulaşabilmektedir.

Kullanım Alanları:

Dezenfektan sıvısı konularak dezenfeksiyon sisleyici olarak bulaşıcı hastalıklara karşı ve Covid 19 virus’e karşı mücadelede kullanılmaktadır, İnsektisit sisleyici özelliği ile sivrisinek, karasinek ve çekirge benzeri yetişkin böcekleri kontrol altına almak amacıyla vector mücadelesinde pest control amaçlı kullanılmaktadır. Halk sağlığı alanında, Sağlık Bakanlığı gibi devlet kurumları covid, covid-19, delta veryantı gibi hastalıkların yayılmasını önlemek için kullanılır.

ilaçlama  ve Dezenfeksiyon cihazı hakkında bilgilendirmeler;

Mikron çapı:

Mikron çapı 1 zerreciğin boyutu demektir. “µm” ile ifade edilir 1mm 1000 mikron’a eşittir. Bir insan sacı 100µm kalınlığındadır, duru hr-5 dezenfeksiyon cihazı 20µm~50µm sisleme yapabilir. Dezenfeksiyon sıvı tüketimi ile mikron çapı değiştirilebilir.

Mikron Boyutları:
Soğuk Sisleyiciler = 0-30µm
ULV ilaçlama = 30-50µm
Mist İlaçlama = 50-100µm
Bahçe Pulverizatörü = 100-200µ 

İletişim Bilgilerimiz

  • info@duruhd.com
  • Telefon Numarası : +90 352 3202086 Ürün Satış Kordinatörü : +90 532 0659117
  • Fabrika : Adres : Osman Kavuncu Mah. Emirhan Cad. No: 4 / c - Melikgazi - KAYSERİ

DURU ENTOSİS : ZİRAİ ALET MAKİNALARI ÇEVRE SAĞLIĞI DANIŞMANLIK SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.