Ürün Kodu :  Duru Max 5

MAX 5   ( TEKNİK DETAYLAR )

MOTOR2200w  220V AC, 50hz
İlaç Tank Kapasitesi5 Litre
İlaç Çıkış Debisi0-49 l/h
İlaç Damla Çapı       0-49 micron
Solüsyonsc,ec,wp
Kg5.2 kg
Ölçüler

E-20  B-45 Y-57

NEDEN DURU MAX – 5

El tipi ULV DURU Max 5 ilaçlama ve Dezenfeksiyon cihazı 220V, 2200W gücü ile piyasadaki standart 1000W ürünlere kıyasla 2 kat daha güçlü ve daha fazla hava debisine sahiptir ayrıca daha küçük mikron boyutlarında püskürtme yapabilmektedir. Opsiyenel özelliği olarak ulv başlığı manuel olarak aşağı ve yukarı ayarlanabilmektedir ve çarpıcı rengiyle göz doldurmaktadır.

Duru ULV  ilaçlama ve dezenfeksiyon makinesi kafeler, restorantlar, hastaneler, sağlık kurumları, resmi daireler, depolar, besi çiftlikleri, ağırlar, tavuk çiftlikleri, oteller, kanalizasyon uygulamaları için tercih edilmektedir.  Ürünlerimiz dünya sağlık örgütünün kriterlerine göre üretilmektedir. Standarlara uygun bütün belge ve sertifikalarımız mevcuttur. Üretici olduğumuz Elektrikli ULV Makinesi dünyanın gündeminde olan haşere mücadelesinde ayrıca covid-19, corana , delta varyantı virüsüne karşı mücadelede dezenfeksiyon ve sterilizasyon amaçlı kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra insektisit sisleyici özelliğine sahiptir sivrisinek, karasinek gibi yetişkin haşere ve böcekler için bulaşıcı hastalıklar ile mücadele amaçlı kullanılmaktadır. Duru max 5 modeli 09 um 49 um çapında püskürtme yapabilmektedir. Çok küçük mikron çapına sahip olduğu için ilaçlama ve dezenfeksiyon uygulamasında üstün başarı sağlamaktadır. Çünkü püskürtülen zerreciklerin hava da askıda kalma süresi ve virüse, haşereye  temas etme yok etme ihtimali en yüksektir. kayseri ulv, antalya ulv,antalya mist blower, mist, blower
Cihazlarımız tüm dünyada haşere mücadelesi ve  virus ile mücadelede kullanılmaktadır. Elektrikli ULV makinesi duru max-5 modeli ekonomik olması sebebiyle çok tercih edilen bir modeldir. Yurt dışı testlerde % 99,999 başarılı olmuştur ve tüm dünyada kullanıcılar tarafından duru max-5 ulv cihazını tercih edip memnun kalmışlardır . Virus ilk başta çin’de yayılması ile birlikte dünya çapında kontrol altına alınamaz bir durum oluşturmuştur fakat sonrasın da duru hd-5 ulv sisleyici cihazlarımızında yardımıyla dünya çapında etkisini göstererek büyük bir başarı ve ülkemiz adına gurur kaynağı olmuştur .a kalite ulv, duru,

Max – 5  üstün özelliği;

Dezenfeksiyon cihazı duru max-5 ulv modeli dezenfeksiyon cihazımız sıvısını soğuk sisleme tekniği ile çok küçük parçalara ayırır ve manuel olarak yön vererek istediğiniz şekilde kullanımınız mevcuttur . Duru max -5 ulv cihazı 5 Litrelik bir dezenfeksiyon sıvısını 20 µm zerrecik çapı ile “1.195.000.000.000” adet zerrecik ile püskürtür. Püskürtülen dezenfeksiyonlar çok küçük mikron çapında olduğu için ve hava da askıda kalma süresi kullanılan sıvıların virüsü yok etme olasılığını arttırmaktadır bu nedenle büyük mikron çapı ile püskürtme yapan cihazlara kıyasla virüsü yok etme ihtimali daha yüksektir ve güvenilirlidir .
ULV Makinesi duru max-5 elektrikli motoru sayesinde benzinli motorlar gibi karbondioksit salınımı yapmaz ve iç mekan uygulamaları için çok kullanışlıdır. Su bazlı olduğu için dezenfeksiyonların tamamı için kullanılabilir. 1 dakika içinde 400m2 alanı haşere mücadelesi, dezenfekte ve sterilize edebilir.

Kullanım Alanları:

Haşere ve Dezenfektan sıvısı konularak dezenfeksiyon sisleyici olarak bulaşıcı hastalıklara karşı ve Covid 19 virus’e karşı ve delta veryantıyla mücadele de kullanılmaktadır, İnsektisit sisleyici özelliği ile sivrisinek, karasinek ve çekirge benzeri yetişkin böcekleri kontrol altına almak amacıyla vector mücadelesinde pest control amaçlı kullanılmaktadır.  

Max 5 – bilgilendirmeler;

Mikron çapı:Mikron çapı 1 zerreciğin boyutu demektir. “µm” ile ifade edilir 1mm 1000 mikron’a eşittir. Bir insan sacı 100µm kalınlığındadır, duru max-5 ulv dezenfeksiyon cihazı 20µm~50µm sisleme yapabilir. Dezenfeksiyon sıvı tüketimi ile mikron çapı değiştirilebilir.

Mikron Boyutları:

Soğuk Sisleyiciler = 0-30µm
ULV ilaçlama = 30-50µm
Mist İlaçlama = 50-100µm
Bahçe Pulverizatörü = 100-200µm  sisleme, ulv, pulverizatör,izmir ilaçlama makinası, ankara ilaçlama makinası, bursa ilaçlama makinası,blower,kız,erkek,don,kırağı,oto,araba,diyarbakır ilaçlama makinası,en iyi ilaçlama makinası,sisleme makinası,micron,micro,istanbul ilaçlama makinası,istanbul ulv, istanbul mist blower, argon, ağrı ilaçlama makinası,sio,

  • info@duruhd.com
  • +90 352 3202086 Ürün Satış Kordinatörü : +90 532 0659117
  • Fabrika : Adres : Osman Kavuncu Mah. Emirhan Cad. No: 4 / c – Melikgazi – KAYSERİ .