Termal el tipi  kanal sisleme 

Termal el tipi | Kanal sisleme | Don Önleme 

Termal el tipi ve  kanal İlaçlama makinesi ilaç ve yağ bazlı solüsyonun karışım formülasyonunu yüksek ısıya maruz bırakarak 20µm çapında ilaçlama gerçekleştirmektedir. Paslanmaz çelikten üretilen ekstra esnek hortumu kanal sisleme uygulamaları ve çöp konteynırlarını, larva, sinek, sivri sinek, ve büyük cüsseli böcekleri ilaçlamak için tasarlanmıştır. 

Termal el tipi kanal ilaçlama makinası Hortum bağlantısı çıkarıldığı takdirde aynı zamanda açık alan sıcak sisleme uygulaması yapılabilmekte, ve don önleyici olarak kullanılmaktadır .

Termal el tipi ve kanal ilaçlama makinası  Ergonomik yapısı ve zor görevler için tasarlanmış dolgu tekerlekleri ve frenli sistem tekerlekleri ile kolay kullanım ve kolay transfer imkanı sağlamaktadır.

20µm çapında ilaçlama yaptığından dolayı Uçkun mücadelesini hedef alan bir makinedir.
Termal el tipi ve Kanal sisleme makinesinin ürettiği 1 zerreciğin hava sirkülasyonu olmayan bölgede 10 metre yükseklikten yere düşmesi süresi 14 dakikadır. Hava sirkülasyonu olan bir kanalizasyonda ise bu süre daha uzundur ve yüksek verimli bir biyosidal uygulama yapılmasını sağlamaktadır.

Kullanım ve üretim amacı Çevre Sağlığı alanında biyosidal ürün püskürterek Halk Sağlığını bulaşıcı hastalıklara karşı korumaktadır.

Termal el tipi | Kanal İlaçlama Kullanım alanları :

Yerleşim alanlarında hijyen ve halk sağlığı, vektör kontrol, sivrisinek, uçan ve sürünen haşerelerin yok edilmesinde görev alır.

Kanalizasyonlar, oteller, eğlence parkları, golf sahaları, askeri alanlar, tatil kamp ve köyleri, yesil alanlar ve ormanlar,

bataklıklar, yazlık ve kışlık alanlarda.

Belediye çevre sağlığı ve sokak ilaçlamalarında.

Tarımsal ve kırsal alanlarda, ahırlar, ağıllar, tavuk çiftlikleri, seralar ve bitkilerin korunmasında, ayrıca kışın seralarda donu önlemek için antifriz olarakta kullanılır.

Tarım ürünleri, tekstil, tütün vb depolama alanları, ambarlarında.

Koku giderici dezenfektan olarak; bataklık, kanalizasyon, atık su alanları ve çöp yığın alanlarında kullanılır. Araçların, büyük

makinelerin giremediği, yolların bozuk ve dar olduğu alanlarda hafifliği ve elde kolayca taşınabilme özelliği ile

zahmetsizce ilaçlama yapabilmektedir.

KANAL İLAÇLAMA  KULLANIMI 

Motorlu ve Jenarötörlü İlaçlama makineleri kullanım amacı nedeni ile sokak, cadde, köy, kasaba ,site gibi açık alanların yada kapalı alanlarda büyük hangar. ahır gibi yerlerin haşere ilaçlanması üzerine tasarlanmıştır. Ağır ve büyük olma sebebi ile Araç üzerinde yada taşıyıcı üzerinde taşınması uygun olmaktadır . Araç üstü cihazların en büyük özelliği kumandalı olmasıdır. Aracı süren şoför yada varsa yardımcısı araçtan inmeden ilaçlama cihazını kontrol edebilir ayrıca ilaca ( insektisite ) maruz kalmaları engellenir. Kullanacağınız yerin büyüklüğü alanı, konumu ayrıca haşere yoğunluğuna göre Termal cihazlarından sizlerle birlikte fikir alış verişinden sonra cihaz modeli tavsiye edilmesi kullanıma uygunluğu belirlenmesinde fayda sağlayacaktır.

Satış Öncesi Hizmet !! 

Termal fog makinası seçerken bazı kriterlerin ( Alan, saha, mücadele ) amacı gözden geçirilmesinde mutlaka fayda olacaktır. Bu nedenle Termal ilaçlama cihazı almadan önce mutlaka Müşteri temsilcimizle iletişime geçiniz . 0532 065 9117

Satış Sonrası Hizmet !!!

Görüntülü konuşma ile uzaktan çalıştırma talimatı ve teknik yardım hattı.
İhtiyacınız olan yedek parçanın kod numarasını bilmiyorsanız resmini çekip bu hat üzerinden gönderebilirsiniz.
Uzmanlık gerektiren arıza tespiti veya teknik bilgimize danışmak için 0532 065 9117 – ( 7/24 ) bu hat üzerinden iletişim kurabilirsiniz