DNY SİS 10  

DURU DNY SİS 10
U.L.V lazer kesim
İlaclama cihazı

TEKNİK DETAYLAR

Motor1400w, 220V 
Tank Kapasitesi10 Litre
Çıkış Debisi0-49 l / s
Damlacık BYT9-49 mikron

Boş ağırlık

Dolu ağırlık

7,5 Kğ

17,5 Kğ

Boyutlar17 x 44 x 60

NEDEN DNY SİS – 10

El tipi Dny – Sis – 10 ilaçlama ve Dezenfeksiyon cihazı ; 220V,  1400 w  gücü ile  ve teknolojik tasarlanmış başlığı ile daha fazla hava debisine sahiptir. Güçlü hava debisinden ve özel tasarım nozul dan dolayı daha küçük mikron boyutlarında püskürtme yaparak en ücra köşelere kadar haşere  ilaçlarını ve dezenfektanları ulaştırır.

Üretici olduğumuz Elektrikli mini ULV Makinesi : Haşere , dezenfeksiyon, sterilizasyon amaçlı olarak haşere mücadelesinde insektisit sisleyici özelliğinden dolayı sivrisinek, kara sinek, haşere ve böcekler için kullanılırken. dünyanın gündeminde olan covid -19, korana, delta varyantı tüm virüslere karşı mücadele dezenfeksiyon ve sterilizasyon amaçlı kullanılmaktadır.

Dny – Sis – 10 modeli 09 um 49 um çapında püskürtme yapabilmektedir. Çok küçük mikron çapına sahip olduğu için dezenfeksiyon uygulamasında üstün başarı sağlamaktadır. Çünkü püskürtülen zerreciklerin hava da askıda kalma süresi ve virüse temas etme yok etme ihtimali % 100 dür.

Cihazlarımız tüm dünyada haşere ve  virus ile mücadelede kullanılmaktadır. Elektrikli ULV makinesi  Dny – Sis – 10 modeli ekonomik ve güçlü olması sebebiyle en çok tercih edilen bir modeldir. Yurt dışı testlerde % 99,999 başarılı olmuştur ve tüm dünyada kullanıcılar tarafından duru  Dny – Sis – 10 cihazını tercih edenler memnun kalmışlardır .

Virüs ilk başta çin’de yayılması ile birlikte dünya çapında kontrol altına alınamaz bir durum oluşturmuştur fakat sonrasın da duru hd 5 ulv sisleyici çihazlarımızında yardımıyla dünya çapında etkisini göstererek büyük bir başarı ve ülkemiz adına gurur kaynağı olmuştur .

Dny – Sis 10 ulv ilaçlama ve Dezenfeksiyon cihazının üstün özelliği;

Dezenfeksiyon cihazı duru  Dny – Sis – 10 modeli ilaçlama  dezenfeksiyon cihazımız sıvısını soğuk sisleme tekniği ile çok küçük parçalara ayırır. Duru  Dny – Sis – 10  10 Litrelik bir dezenfeksiyon sıvısını 20 µm zerrecik çapı ile “1.195.000.000.000” adet zerrecik ile püskürtür. Püskürtülen dezenfeksiyonlar çok küçük mikron çapında olduğu için ve hava da askıda kalma süresi kullanılan sıvıların virüsü yok etme olasılığını arttırmaktadır bu nedenle büyük mikron çapı ile püskürtme yapan cihazlara kıyasla virüsü yok etme ihtimali daha yüksektir ve güvenlidir .

Portatif Elektrikli ULV Makinesi  Dny – Sis – 10 = 20 µm, 5 Litre, 1.195.000.000.000 adet zerrecik.

ULV Makinesi  Dny – Sis – 10 elektrikli motoru sayesinde benzinli motorlar gibi karbondioksit salınımı yapmaz ve iç mekan uygulamaları için çok kullanışlıdır. Su bazlı olduğu için dezenfeksiyonların tamamı için kullanılabilir. 1 dakika içinde 450m2 alanı dezenfekte ve sterilize edebilir.

U.L.V NEDİR :

Duru  Dny – Sis – 10 ulv ilaçlama Dezenfeksiyon cihazının çalışma prensibi;

Portatif ULV sisleyici makinesi dezenfeksiyon sıvısını yüksek hava debisi sayesinde havanın parçalama gücü ile çok küçük parçalara ayırarak 20µm boyutunda püskürtür. Püskürtülen zerreciklerin mikron çapı 09-50 µm boyutları arasındadır ve püskürtülen zerrecikler sürüklenme ile hava da askı da kalarak her yere ulaşabilmektedir.

Kullanım Alanları:

Dezenfektan sıvısı konularak dezenfeksiyon sisleyici olarak bulaşıcı hastalıklara karşı ve kovid 19 virüs’e karşı mücadelede kullanılmaktadır, İnsektisit sisleyici özelliği ile sivrisinek, karasinek ve çekirge benzeri yetişkin böcekleri kontrol altına almak amacıyla vectör mücadelesinde pest kontrol amaçlı kullanılmaktadır. Halk sağlığı alanında, Sağlık Bakanlığı gibi devlet kurumları kovid, kovid-19, delta varyantı gibi hastalıkların yayılmasını önlemek için kullanılır.

Dezenfeksiyon ve ilaçlama cihazı hakkında bilgilendirmeler;

Mikron çapı:

Mikron çapı 1 zerreciğin boyutu demektir. “µm” ile ifade edilir 1mm 1000 mikron ’a eşittir. Bir insan sacı 100µm kalınlığındadır, duru hd 5 dezenfeksiyon cihazı 03µm~50µm sis leme yapabilir. Dezenfeksiyon sıvı tüketimi ile mikron çapı değiştirilebilir.

Mikron Boyutları:
Soğuk Sisleyiciler = 0-30µm
ULV ilaçlama = 09-50µm
Mist İlaçlama = 50-100µm
Bahçe Pulverizatörü = 100-200µ

Ürünlerimiz dünya sağlık örgütünün kriterlerine göre üretilmektedir. Standartlara uygun bütün belge ve sertifikalarımız mevcuttur.

İletişim Bilgilerimiz

  • info@duruhd.com
  • Telefon Numarası : +90 352 3202086 Ürün Satış Kordinatörü : +90 532 0659117
  • Fabrika : Adres : Osman Kavuncu Mah. Emirhan Cad. No: 4 / c - Melikgazi - KAYSERİ

DURU ENTOSİS : ZİRAİ ALET MAKİNALARI ÇEVRE SAĞLĞI DANIŞMANLIK SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.