Mist Blower İlaçlama Makinesi 18 hp

MİST BLOWER İLAÇLAMA MAKİNASI 18 HP

 

ENTOSİS MİST BLOWER 18 HP ( TEKNİK DETAYLAR )
Motor18 Hp Wanguard Brigs Straton  
Batarya12 v DC – 60 Ah 
MİST Başlık Hareketi340 derece sağa ve sola 210 derece yukarı ve aşağı
KumandaJoystick Hareketli – FULL tam foksiyonlu
İlaç Tank Kapasitesi500 – litre
İlaç Formülasyonusc – ec – wp
Pompa14 litre / dakika, 150bar
Püskürtme SistemleriMist blower – ULV – Pulverizatör
Holder Hortum30 metre isteğe bağlı 50 metre  
Yakıt Deposu30 litre
Nozull Sayısı8 adet
Yakıt Tüketimi4 litre
ULV Mikron20 – 49
Pompa14 litre dakika 150 bar
El Yıkama Tankı15 litre
Ağırlık360 kğ
ÖlçüleriE-105 B-150 Y-17
 3 Özellik Tek Makine
MİST BLOWER – U.L.V – PULVERİZATÖR
Mist İlaçlama Nedir ve Özellikleri;
Mist blower : 

Tüm fonksiyonlar ergonomik ve kullanımı kolay uzaktan kumanda ile şoför mahalinden kontrol edilebilmektedir. Çoklu haşere ilaçlaması yapabilme özelliğiyle entegre ilaçlama makinesidir. ( Mist blower – ULV- Pulvarizatör ) 3 bölüm ilaçlama şeklindedir.  

Robotik Hareket :  

Yüksek hareket kabiliyetine sahip olan kumanda üzerinden kontrol edilebilen mekanizmalı otomatik robot sistemi ile birlikte personel ve zaman maliyetinden yüksek tasarruf sağlar

İlaçlama Özelliği : 

Nozul adetleri sayısının fazla olması sebebi ile çoklu İlaçlama atışı sağlayabilen mist blower .Güçlü atış başarısını yüksek basınçlı pompadan alarak .Turbo motor ( Rüzgarlı kasırga gücü  ) ile birlikte yüksek basınçla ve rüzgarında etkisiyle   ( 80 mikron ) çapında  ( haşere ilacını ) sürükleyerek hedef noktaya ulaştırır . Küçük çift kabin araçlar dahil bütün araçlara uygun Şekilde yapılandırılmıştır .

  • 2 farklı yoğunlukta püskürtme özelliği
  • Motor gücü 15 hp den 90 hp ye kadar ürünlerimizde kullanabiliriz.
  • Püskürtme uzaklığı 30 – 50 metre
  • Tank kapasitesi 200 litreden 1000 litreye kadar ( isteğe bağlı )
Kullanım Alanları : 
Çevre sağlığı uygulaması, bitki sağlığı uygulaması, rezidüel uygulaması, uçkun uygulaması, larva uygulaması gibi bir çok Halk sağlığını korumak amaçlı haşere ilaçlama uygulama faaliyetlerini yerine getirebilmektedir.
U.L.V Nedir ve Özellikleri;
U.L.V. :

( Ultra Low Volume ) son derece ince püskürtme tekniği ile oluşturulan aerosol sisidir. Haşereleri yok etmede en az etken madde ile en üstün, kalıcı, etkili, gerçekçi ve en ekonomik mücadeleyi sağlar. U.LV tekniği ile oluşan zerrecikler 09-49 mikron büyüklüğündedir. Uçan ve yürüyen haşereleri anında etkiler , hızla yok eder ve çok uzun süre etki gücünü sürdürür.

Pulverizatör Nedir Özellikleri ;
Pülverizatörler :

30 – 50 metrelik hortumu ile aracın ulaşamayacağı en ücra köşeleri ister dağınık ister tek hedef olarak larva , çöp konteynırları vs  ilaçlayabilirsiniz,  depolarına konulan sıvı ilacı üzerlerindeki nozul yardımıyla damlalar şeklinde parçalayarak hedef yüzeylere (Haşereler, larva ( yumurtaları ) ileten tarımsal ve çevre sağlığı haşere mücadele makinesidir.

Çevre İlaçlamasını Ne Zaman Yapmalıyız.

Sivrisinek : Gündüz gün batımından sonraki ilk birkaç saat içinde kanadında ağırlık oluşacağından dolayı kontrolleri daha kolaydır. Bu sebepten dolayı sivrisinek mücadelesini gün batımından sonra akşam yapılmalıdır.

Karasinek : Sabah alacakaranlık sonunda ilk bir kaç saat içinde kanadında ağırlık oluşacağından dolayı kontrolleri daha kolaydır. Bu sebepten dolayı karasinek mücadelesini gün doğuşundan sonra sabah yapılmalıdır.
Diğer bir neden ise gün ışığı ilaçlama eğilimini aşağı indirir mikron seviyesindeki ilacın yere düşmesi daha kolay olur fakat gün batımından sonra ki ilaçlama daha yukarılara çıkmasını sağlar ve başarı oranı % 100 artar.

Arılar, ladybugs ve yusufçuklar gibi pek çok yararlı böcekler gün boyunca aktiftir. Bu sebepten dolayı ilaçlama saatlerine yukarıdaki gibi uyulmalıdır ve dikkat edilmelidir

Mist Blower Makinası Alırken !!

Mist blower  makinası   seçerken bazı kriterlerin ( Alan, saha, mücadele ) amacı gözden geçirilmesinde mutlaka fayda olacaktır. Bu nedenle mist blower cihazı almadan önce mutlaka Müşteri temsilcimizle iletişime geçiniz . 0532 343 56 97

Satış Sonrası Hizmet !!
  • Görüntülü konuşma ile uzaktan çalıştırma talimatı ve teknik yardım hattı.
  • İhtiyacınız olan yedek parçanın kod numarasını bilmiyorsanız resmini çekip bu hat üzerinden gönderebilirsiniz.
  • Uzmanlık gerektiren arıza tespiti veya teknik bilgimize danışmak için  0532 065 9117 – ( 7/24 ) bu hat üzerinden iletişim kurabilirsiniz.
  • Mist blower ilaçlama makinalarında 12 ay garanti – 10 yıl yedek parça temini mevcuttur.