Mist blower – 10 kw

DURU MİST BLOWER – 10 kw

( TEKNİK DETAYLAR ) 

Güç Kaynağı

Motor :

10 kw – 220 v – 50 hz 

15 hp, 18 hp , 23 hp , 35 hp,40 hp ,90 hp ( isteğe bağlı )

ULV  Motor

1400 w x 3 : 4200 w – Orjinal
ULV Başlık Hareketi340 derece sağa ve sola 210 derece yukarı ve aşağı
KumandaFull tam fonksiyonlu
İlaç Tank Kapasitesi200 litre – 400 litre – 500 litre ( isteğe bağlı )
İlaç Formülasyonusc – ec -wp
Pompa14 litre / dakika, 150bar
Püskürtme SistemleriMist blower- Holder – Orjinal ULV sistemi
Holder Hortum30 metre isteğe bağlı 50 metre
Yakıt Deposu26 litre
Nozzle6 nozul mist blower + 3 nozul ulv  -1 nozul holder
Yakıt Tüketimi4 litre
ULV Micron09 -49
Pompa14 litre dakika 150 bar
El Yıkama Tankı5 litre
Ağırlık360 kğ
ÖlçüleriE-105   B-150  Y-170

  Tek Makine Üç Özellik

MİST  – U.L.V – PULVERİZATÖR

Mist Blower Nedir ? 

Mist blower :  Tüm fonksiyonlar ergonomik ve kullanımı kolay uzaktan kumanda ile kontrol edilebilmektedir. Çoklu haşere ilaçlaması yapabilme özelliğiyle entegre ilaçlama makinesidir ( Mist blower – ULV- Pulvarizatör ) 3 bölüm şeklindedir.  

Robotik Hareket :  Yüksek hareket kabiliyetine sahip olan kumanda üzerinden kontrol edilebilen mekanizmalı otomotik robot sistemi ile birlikte personel ve zaman maliyetinden yüksek tasarruf sağlar

İlaçlama Özelliği : Nozul adetleri sayısının fazla olması sebebi ile çoklu İlaçlama atışı sağlayabilen mist blower .Güçlü atış başarısını yüksek basınçlı pompadan alarak .Turbo motor ( Kuvvetli üfleyici ) ile birlikte yüksek basınçla ve rüzgarında etkisiyle   ( 80 mikron ) çapında  ( haşere ilacını ) sürükleyerek 50 m2 ye kadar hedef noktaya ulaştırır . Küçük çift kabin araçlar dahil bütün araçlara uygun Şekilde yapılandırılmıştır .

  • 2 farklı yoğunlukta püskürtme özelliği
  • Motor gücü 15 hp den 90 hp ye kadar ürünlerimizde kullanabiliriz.
  • Püskürtme uzaklığı 30 – 50 metre
  • Tank kapasitesi 200 litreden 1000 litreye kadar ( isteğe bağlı )
Kullanım Alanları : Çevre sağlığı uygulaması, geniş alanların ilaçlanması, bitki sağlığı uygulaması, rezidüel uygulaması, uçkun uygulaması, larva uygulaması gibi bir çok Halk sağlığını korumak amaçlı haşere ilaçlama uygulama faaliyetlerini yerine getirebilmektedir.
 
U.L.V Nedir ?

U.L.V –  ( Ultra Low Volume ) son derece ince püskürtme tekniği ile oluşturulan aerosol sisidir. Haşereleri yok etmede en az etken madde ile en üstün, kalıcı, etkili, gerçekçi ve en ekonomik mücadeleyi sağlar. U.LV tekniği ile oluşan zerrecikler 09-49 mikron büyüklüğündedir. Uçan ve yürüyen haşereleri anında etkiler , hızla yok eder ve çok uzun süre etki gücünü sürdürür.

Holder Nedir ?

Holder –  30 – 50 metrelik hortumu ile aracın ulaşamayacağı en ücra köşeleri ister dağınık ister tek hedef olarak larva , çöp konteynırları vs  ilaçlayabilirsiniz,  depolarına konulan sıvı ilacı üzerlerindeki nozul yardımıyla damlalar şeklinde parçalayarak hedef yüzeylere (Haşereler, larva ( yumurtaları ) ileten tarımsal ve çevre sağlığı haşere mücadele makinesidir.

Çevre İlaçlamasını Ne Zaman Yapmalıyız.

Sivrisinek : Gündüz gün batımından sonraki ilk birkaç saat içinde kanadında ağırlık oluşacağından dolayı kontrolleri daha kolaydır. Bu sebepten dolayı sivrisinek mücadelesini gün batımından sonra akşam yapılmalıdır.

Karasinek : Sabah alacakaranlık sonunda ilk bir kaç saat içinde kanadında ağırlık oluşacağından dolayı kontrolleri daha kolaydır. Bu sebepten dolayı karasinek mücadelesini gün doğuşundan sonra sabah yapılmalıdır.
Diğer bir neden ise gün ışığı ilaçlama eğilimini aşağı indirir mikron seviyesindeki ilacın yere düşmesi daha kolay olur fakat gün batımından sonra ki ilaçlama daha yukarılara çıkmasını sağlar ve başarı oranı % 100 artar.

Arılar, ladybugs ve yusufçuklar gibi pek çok yararlı böcekler gün boyunca aktiftir. Bu sebepten dolayı ilaçlama saatlerine yukarıdaki gibi uyulmalıdır ve dikkat edilmelidir

Mist Blower Makinası Alırken !!

Mist blower  makinası   seçerken bazı kriterlerin ( Alan, saha, mücadele, nüfus, kaç saat çalışacağı, kaç adet cihaza ihtiyaç )  vardır gibi amaçların gözden geçirilmesinde mutlaka fayda olacaktır. Bu nedenle mist blower cihazı almadan önce mutlaka Müşteri temsilcimizle iletişime geçiniz . 

Satış Sonrası Hizmet !!!
  • Görüntülü konuşma ile uzaktan çalıştırma talimatı ve teknik yardım hattı.
  • İhtiyacınız olan yedek parçanın kod numarasını bilmiyorsanız resmini çekip bu hat üzerinden gönderebilirsiniz.
  • Uzmanlık gerektiren arıza tespiti veya teknik bilgimize danışmak için  ( 7/24 ) Şirket hat üzerinden iletişim kurabilirsiniz
  • Mist blower 10 kw ilaçlama makinalarında 24 ay garanti – 10 yıl yedek parça temini mevcuttur.